Czerwcówka z Jogą w Domu Przebudzeń

Czerwcówka z Jogą w Domu Przebudzeń-Porąbka 🌸

Zapraszam na długi weekend z Jogą i górami, w terminie 30.05 – 02.06.2024 🌻

➡️ MIEJSCE

Dom Przebudzeń to nowo powstały ośrodek położony nieopodal, bo 63 km od Żor. Ośrodek położony jest na stoku góry Bukowski Groń w Beskidzie Małym. Otaczający klimat przyrodniczy gór, lasów i jezior sprzyja wyciszeniu i regeneracji. Więcej info na https://https://www.domprzebudzen.pl/

 ➡️ CO NAS CZEKA W TRAKCIE POBYTU?

Trzy lekkie posiłki z kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, bufet z napojami i owocami, wycieczka w góry dla chętnych wieczorne odprężenie na sobotnim Koncercie Relaksacyjnym 

➡️ JOGA

Praktykujemy dwa razy dziennie w sali o powierzchni 80 m2 z drewnianą podłogą i magicznymi pionowymi oknami. Praktyka Jogi prowadzona będzie w stylu Ashtanga Vinyasa Yoga i Vinyasa Krama na poziomie dostosowanym do każdego ucznia, dlatego zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu zaawansowania

➡️ W programie:

poranna praktyka – pierwsza seria prowadzona, Sekwencja Lwa, Sekwencja Księżycowa zajęcia tematyczne – warsztatowe – przeznaczone na pogłębienie regularnej praktyki 

➡️ RELAKS

Dopełnieniem warsztatów będzie sobotni relaksujący koncert gongów, w wykonaniu Renaty Wrzeszcz z Art Port Dusz

W czasie koncertu relaksacyjnego wchodzimy stan głębokiego relaksu i medytacji. Dźwięk jest odczuwalny kinestetycznie, pobudza zakończenia nerwowe w skórze, mięśniach, stawach oraz wszystkich tkankach i narządach wewnętrznych. „Kąpiel w dźwiękach” gongów i mis polecany jest zarówno ludziom zdrowym, jako terapia relaksacyjna, jak i tym, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami. 

➡️ WYCIECZKA W GÓRY

Dla chętnych proponujemy wspólną wycieczkę górską na Bukowski Groń, Chrobaczą Łąkę, Kiczerę, czy górę Żar ze zbiornikiem wodnym elektrowni na szczycie. Na Żar – doskonały punkt widokowy, można także wjechać kolejką. Możesz wyruszyć z nami lub we własnym zakresie. 

➡️ PROWADZĄCY

Agnieszka Bacińska-Paszek – od 2015 roku właściciel Szkoły Jogi Padma www.szkolajogipadma.pl

Jogę praktykuje od 15 lat pod okiem najwybitniejszych nauczycieli w Polsce. Jako pierwsza pojawiła się Hatha Joga, z biegiem lat ustąpiła miejsca Ashtanga Vinyasa Yoga, którą do chwili obecnej praktykuję regularnie. Jako nauczycielka jogi pracuje od 2015 roku.

Posiada na swoim koncie kilkanaście przebytych kursów i warsztatów dla nauczycieli Jogi:

  • Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością HATHA JOGA (Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportu Politechniki Częstochowskiej) pod kierownictwem prof. Janusza Szopy – 2015;
  • Kurs instruktora jogi i dietetyki prowadzony przez Akademię Dietetycznie Poprawni w Warszawie – 2016;
  • Kurs nauczycielski Vinyasa Jogi z Basią Lipską- Larsen – 2020;
  • Kursu TTC Ashtanga Vinyasa Yoga 200h prowadzony przez Beatę Darowską – 2021.
  • Kurs TTC Ashtanga Vinyasa Yoga 300h prowadzony przez Mateusza Dekera

➡️ INWESTYCJA

1190 zł – cena dla tych, którzy zadeklarują swoje uczestnictwo i wpłacą zaliczkę do 31 marca 2024 r.

1350 zł – cena za pełny pobyt płatna po 31 marca 2024 r.

Liczna miejsca jest ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest zgłoszenie udziału mailowo na adres info@szkolajogipadma.pl lub telefonicznie pod numer 603-858-880 oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 590 zł od osoby. Pozostała część kwoty płatna na miejscu

Zaliczkę można zapłacić BLIK na nr telefonu 603858880 lub przelew na konto nr 17249000050000400018712296

Zaliczka nie podlega zwrotowi. Istnieje jedynie możliwość odstąpienia rezerwacji drugiej osobie.

Agnieszka Bacińska-Paszek
Szkoła Jogi Padma