Warsztaty JOGI z Beatą Darowską

Zapraszamy serdecznie na warsztaty z Beatą Darowską

KIEDY: niedziela 06.09.2020 r., godz. 9:00 -15:00
GDZIE: BeFit Rybnik ul. Chabrowa 21
KOSZT: 150 zł dla posiadaczy aktywnego karnetu w BeFit, 160 zł dla pozostałych osób

ZAPISY i REZERWACJA:
Warunkiem i gwarancją rezerwacji miejsca jest zgłoszenie udziału mailowo na adres a.bacinska@wp.pl lub telefonicznie pod numer 603-858-880 oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 70 zł od osoby. Pozostała część kwoty płatna w dniu warsztatu.
Przedpłata osobiście lub na konto:
Agnieszka Bacińska-Paszek
83 1140 2004 0000 3102 7576 6522
tytułem: „Beata Darowska warsztaty – imię i nazwisko oraz nr telefonu”

UWAGA!!! – Limit miejsc.

Jeśli Ashtanga Joga kojarzy ci się wyłącznie z dynamiczną praktyką asan, to ten warsztat pozwoli ci dostrzec jej medytacyjny charakter, co wpłynie na pogłębienie twojej praktyki i lepsze jej zrozumienie.
Poznasz tradycyjną metodę rozliczania pozycji używanej przez Patthabiego Joisa, a tym samym otrzymasz narzędzie do lepszego zrozumienia samego siebie.
Dzięki omówieniu pojęcia vinyasa, rozumianej jako ruch skoordynowany z oddechem, dowiesz się jak praktykować płynnie ciesząc się każdą asaną. Beata, będąc doświadczoną nauczycielką, poda Ci wskazówki techniczne dotyczące sposobu wykonania poszczególnych, wybranych pozycji, które, pozwolą Ci wykonywać je w sposób bardzo bezpieczny, unikając kontuzji.
Poruszony zostanie temat Yoga Chikitsa, czyli terapeutyczne właściwości poszczególnych asan w pierwszej serii Ashtanga Vinyasa Yoga
Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych praktyką Ashtangi Yogi niezależnie od stopnia zaawansowania.

PLAN WARSZTATU
9:00 – 11:00 – Pierwsza seria prowadzona Ashtanga Joga – praktyka
11.30 -12:30 – Pojęcie vinyasy w ujęciu ashtangi jogi oraz znaczenie Chikitsa – wykład i praktyka
13:00 – 15.00 – Technika wykonywania wybranych pozycji

PROWADZĄCY
Beata Darowska – Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu. Urzeczona tradycją Indii, na przestrzeni lat odwiedza je wielokrotnie. Czerpie pełnymi garściami z bogatego dziedzictwa prastarej cywilizacji. Moment zetknięcia z Ashtanga Yoga stał się początkiem jej regularnej i długoletniej praktyki.
Kurs nauczycielski ukończyła m.in. u Johna Scotta, jednego z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych nauczycieli. Regularnie uczestniczy i asystuje w jego warsztatach, podwyższając swoje nauczycielskie kwalifikacje. Prowadzi stałe zajęcia we Wrocławiu, organizuje warsztaty w całej Polsce oraz szkoli nowych nauczycieli Ashtanga Vinyasa Yoga