Relaksacyjny Koncert Mis Kryształowych

RELAKSACYJNY KONCERT ŚPIEWAJĄCYCH MIS KRYSZTAŁOWYCH

 

 Koncert zagra dla nas Harmonia Sfer 432Hz Chill&Sound Therapy

Na koncert zapraszamy w piątek 13.10.2023 r., startujemy o 19.00 Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Żorach ul. Dolne Przedmieście 1, 44 – 240 Żory 

Inwestycja: 60 zł

Liczba miejsc ograniczona

Informacja i sprzedaż biletów – 603-85-88-80 

Śpiewające Misy Kryształowe wydają dźwięk nieziemski a jednak wprost z serca matki ziemi. Działanie mis kryształowych: – harmonizują pole energetyczne człowieka – wzmacniają siłę myśli i intencji – stymulują kreatywność i działanie twórcze – oczyszczają i pojawia się krystaliczna jasność umysłu – aktywują szyszynkę

 Kochani, w czasie koncertu prócz mis kryształowych usłyszymy również dobroczynne dźwięk instrumentów terapeutycznych jak Handpan, Kamertony, Solfeggio, Planetarne Dzwony Rurowe oraz Bębny Szamańskie, Gong, Misy. Instrumenty umożliwią Wam rezonans ciała i umysłu z dźwiękiem, który harmonizuje z częstotliwością Waszych komórek, ma wiele pozytywnych efektów na częstość bicia serca i poziom stresu, wzmacniając równowagę emocjonalną i promując relaks i ogólne poczucie dobrego samopoczucia. Każdy instrument jest w naturalnym stroju 432Hz. Strój ten bazuje na regule złotego podziału. Ma on natychmiastowy, relaksacyjny i terapeutyczny wpływ na każdego z nas, pomagając osiągnąć wyższy poziom świadomości, zwiększyć koncentrację i równowagę emocjonalną. Muzyka nastawiona na 432Hz jest delikatniejsza i jaśniejsza, co poprawia głęboki stan relaksu ciała i umysłu. 432Hz to skala częstotliwości Wszechświata, która w odróżnieniu od 440Hz, w naturalny sposób pozwala nam być w harmonii

PRZECIWWSKAZANIA Rozrusznik/mechaniczne zastawki serca, silne stany depresyjne, epilepsja, schizofrenia, ciążą